کیسه نایلون‌های نانو و ظروف تازه نگهدار سیر

سیر

ظروف تازه نگهدار و کیسه نایلون‌های متعادل کننده‌ی اتمسفر (ساخته شده با تکنولوژی نانو)، برای بسته‌‌بندی کردن سیر به منظور افزایش ماندگاری محصول، در ابعاد مختلف، طراحی شده‌‌اند. در فرآیند ساخت این کیسه نایلون‌ها و ظروف تازه نگهدار، از فیلم PA-MA/MH با شفافیت بالا استفاده شده است.

 

موادی که برای ساخت ظروف MAP استفاده می‌شود، دارای "گواهینامه‌ی مواد پلاستیکی در تماس با غذا" می‌باشند. استفاده از این ظروف و کیسه نایلون‌ها، مزیت نگهداری طولانی و سالم از محصولات کشاورزی و حمل و نقل آسان آن‌ها را برای ما به ارمغان می‌آورد. با نگهداری میوه، صیفی و سبزی در این کیسه نایلون‌ها و ظروف تازه نگهدار، امکان انبار کردن این محصولات در سردخانه را، بدون استفاده از هیچ گونه مواد شیمیایی، میسر می‌سازیم.

 

 شیوه‌های بسته‌بندی کیسه نایلون‌های نانو تازه نگهدار سیر

محصولات را داخل کیسه نایلون‌های نانو ریخته و به آرامی با فشردن کیسه‌ها، اجازه‌ی خروج هوا از آن‌ها را بدهید. دهانه‌ی کیسه را چندین بار چرخانده و سپس آن را جمع کرده و با استفاده از بست‌های پلاستیکی یا نوارهای لاستیکی، کیسه نایلون‌ها را محکم ببندید. همچنین شما می‌توانید مستقیماً با دستگاه بسته‌بندی حرارتی، کیسه نایلون‌ها را مهر و موم کرده و بلافاصله آن‌ها را در سالن سردخانه قرار دهید.

 

سیر

 

ذخیره‌سازی سیر با استفاده از کیسه نایلون‌های نانو: 

برنامه‌های [EMAP] MA/MH ما امکان ذخیره‌سازی و حمل و جابجایی سیر را بدون افزودن یخ فراهم می‌کند که این برنامه‌ها دارای مزایایی همچون کاهش وزن هنگام حمل و نقل به دلیل عدم استفاده از یخ و صرفه‌جویی در هزینه به موجب عدم استفاده از جعبه‌های مخصوص جهت حمل و نقل می‌باشد. همچنین هزینه‌های کارگری کاهش یافته و از رشد و تکثیر باکتری به دلیل رطوبت بالای ناشی از مصرف یخ ممانعت به عمل می‌آید. عدم تغییر رنگ محصول، خسارات تجاری ناشی از آن را برطرف می‌نماید. مانع خشکی سیر شده و محصول ما را تازه و شاداب نگه می‌دارد. محیط مناسب و فاقد اتیلن کیسه نایلون‌ها، ترکیب جوی متعادلی از دی اکسید کربن (CO2) به میزان 5 تا 15 درصد و اکسیژن (O2) به میزان 1 تا 5 درصد را در محیط داخل پدید می‌آورد. برنامه‌های MA/MH ما، سبب ایجاد رطوبتی نسبی در کیسه‌های نانو می‌گردد که از طعم و عطر و رنگ سیر محافظت کرده و به طور همزمان مانع از دست رفتن آب محصول می‌گردد. از این رو، این کیسه نایلون‌ها و ظروف تازه نگهدار، باعث جلوگیری از پلاسیدن و کاهش وزن محصول شده؛ در نتیجه ضایعات را کاهش داده و مانع افت ارزش محصول می‌گردند.

 

شرایط انبار سیر در سردخانه با استفاده از کیسه نایلون‌های نانو و ظروف تازه نگهدار:

45 روز در دمای 1 درجه‌ی سانتی‌گراد

 

ماندگاری سیر در پیشخوان فروشگاه:

4 روز در دمای 20 درجه‌ی سانتی‌گراد

 

سیر

 

روش‌های بستن دهانه‌ی کیسه نایلون‌های تازه نگهدار نانو: 

دهانه‌ی کیسه نایلون را پیچانده و به کمک نوارهای لاستیکی یا بست‌های پلاستیکی، دورش را بسته و یا اینکه با دستگاه بسته‌بند حرارتی، دهانه‌ی کیسه نایلون‌ها را مهر و موم کنید.

 

دمای مهر و موم کردن دهانه‌ی کیسه نایلون‌های نانو:

200 تا 220 درجه‌ی سانتی‌گراد

 

شرایط نگاهداری کیسه نایلون‌های نانو در انبار: 

به دور از تابش مستقیم نور خورشید، گرما و رطوبت نگاهداری شوند.

  

 چنانچه تمایل به خرید کیسه نایلون و ظروف تازه نگهدار نانوی سردخانه دارید، به بخش ​​کیسه نایلون‌ و ظروف تازه نگهدار نانو میوه مراجعه کنید.

 

مترجم: مونا سلیمانی

۵
از ۵
۶ مشارکت کننده
تماس با ما

با ما تماس گرفته و از مشاوران ما کمک بخواهید.

۰۲۶۳۲۷۷۵۴2۴

همه روزه ساعت 8 الی 16:30