سردخانه
​دات کام​​​​​​​

لوگوی سردخانه
اینستاگرام سردخانه
فیس بوک سردخانه
۰
eng flag

کیسه نایلون‌های نانو و ظروف تازه نگهدار میوه موز

 

                                                                                 

 

Banana - موز

ظروف تازه نگهدار و کیسه نایلون­های متعادل کننده­ی اتمسفر (ساخته شده با تکنولوژی نانو)، برای بسته­ بندی کردن موز به منظور افزایش ماندگاری محصول، در ابعاد مختلف، طراحی شده ­اند. در فرآیند ساخت این کیسه نایلون­ها و ظروف تازه نگهدار، از فیلم PA-MA/MH با شفافیت بالا استفاده شده است.

 

موادی که برای ساخت ظروف MAP استفاده می­ شود، دارای "گواهینامه­ ی مواد پلاستیکی در تماس با غذا" می­باشند. استفاده از این ظروف و کیسه نایلون­ها، مزیت نگهداری طولانی  و سالم از محصولات کشاورزی و حمل و نقل آسان آن‌ها را برای ما به ارمغان می­آورد. با نگهداری میوه، صیفی و سبزی در این کیسه نایلون­ها و ظروف تازه نگهدار، امکان انبار کردن این محصولات در سردخانه را، بدون استفاده از هیچ گونه مواد شیمیایی، میسر می­سازیم.

Banana - موز

  

 شیوه­های بسته­بندی کیسه نایلون­های نانو تازه نگهدار موز:

محصولات را داخل کیسه نایلون­های نانو ریخته و به آرامی با فشردن کیسه­ها، اجازه­ ی خروج هوا از آن­ها را بدهید. دهانه­ ی کیسه را چندین بار چرخانده و سپس آن را جمع کرده و با استفاده از بست­های پلاستیکی یا نوارهای لاستیکی، کیسه نایلون­ها را محکم ببندید. همچنین شما می­توانید مستقیماً با دستگاه بسته­بندی حرارتی، کیسه نایلون­ها را مهر و موم کرده و بلافاصله آن­ها را در سالن سردخانه قرار دهید.

Banana - موز

 

ذخیره­سازی موز با استفاده از کیسه نایلون­های نانو: 

پس از برداشت، درجه­بندی و پیش سرد کردن محصول، هنگامی که کیسه­ ها با نوار لاستیکی مهر و موم شدند، برنامه ­های MA/HA ما در سردخانه شروع می­شود. محیط مناسب و فاقد اتیلن کیسه نایلون­ ها، ترکیب جوی متعادلی از دی اکسید کربن CO2 به میزان 2 تا 5 درصد و اکسیژن O2 به میزان 2 تا 5 درصد را در محیط داخل پدید می­آورد. این کیسه نایلون­ها به لطف فن­آوری نانوی به کار برده شده در ساختار خود، از تشکیل لایه­ ی بخار بازدارنده­ ی دید خریدار در محیط کیسه نایلون، جلوگیری نموده و همچنین از فساد محصول در اثر رطوبت و قارچ پیشگیری می­ کنند. فضای داخلی کیسه، میزان رطوبت هوای اطراف میوه ­های موز را در یک سطح مطلوب، حفظ نموده و میوه را از رنگ باختن و کم عطر شدن، حفظ می­ کند و مانع ایجاد لکه های تیره بر روی میوه ی موز می شود. افزون بر این، کیسه نایلون­ ها و ظروف ظروف تازه نگهدار نانو، به میزان قابل توجهی، مانع از دست دادن آب در محصول می­ شوند. از این رو، این کیسه نایلون­ ها و ظروف تازه نگهدار، باعث جلوگیری از پلاسیدن و کاهش وزن محصول شده؛ در نتیجه ضایعات را کاهش داده و مانع افت ارزش محصول می­ گردند.

Banana - موز

 

 

شرایط انبار موز در سردخانه با استفاده از کیسه نایلون­ های نانو و ظروف تازه نگهدار:

35 روز در دمای 13 درجه­ ی سانتیگراد

 

ماندگاری موز در پیشخوان فروشگاه:

5-10 روز در دمای 20 درجه­ ی سانتیگراد

 

Banana - موز

روش ­های بستن دهانه­ ی کیسه نایلون­ های تازه نگهدار نانو: 

دهانه­ ی کیسه نایلون را پیچانده و به کمک نوارهای لاستیکی یا بست­ های پلاستیکی، دورش را بسته و یا اینکه با دستگاه بسته­ بند حرارتی، دهانه­ ی کیسه نایلون­ ها را مهر و موم کنید.

 

دمای مهر و موم کردن دهانه­ ی کیسه نایلون­ های نانو:

200 تا 220 درجه­ ی سانتیگراد

 

شرایط نگاهداری کیسه نایلون­ های نانو در انبار: 

به دور از تابش مستقیم نور خورشید، گرما و رطوبت نگاهداری شوند.

 

 چنانچه تمایل به خرید کیسه نایلون و ظروف تازه نگهدار نانوی سردخانه دارید، به بخش ​​کیسه نایلون‌ و ظروف تازه نگهدار نانو میوه مراجعه کنید.

۵
از ۵
۱۶ مشارکت کننده
تماس با ما

با ما تماس گرفته و از مشاوران ما کمک بخواهید.

۰۲۶۳۲۷۷۵۴2۴

همه روزه ساعت 8 الی 16:30