سردخانه
​دات کام​​​​​​​

لوگوی سردخانه
اینستاگرام سردخانه
فیس بوک سردخانه
۰
eng flag

کیسه نایلون‌های نانو و ظروف تازه نگهدار صیفی خیار

خیار - Cucumber

ظروف تازه نگهدار و کیسه نایلون­های متعادل کننده­ی اتمسفر (ساخته شده با تکنولوژی نانو)، برای بسته­ بندی کردن خیار به منظور افزایش ماندگاری محصول، در ابعاد مختلف، طراحی شده ­اند. در فرآیند ساخت این کیسه نایلون­ها و ظروف تازه نگهدار، از فیلم PA-MA/MH با شفافیت بالا استفاده شده است.

 

موادی که برای ساخت ظروف MAP استفاده می­ شود، دارای "گواهینامه­ ی مواد پلاستیکی در تماس با غذا" مورد تأیید FDA (سازمان غذا و داروی آمریکا) می­باشند. استفاده از این ظروف و کیسه نایلون­ها، مزیت نگهداری طولانی مدت و سالم محصولات کشاورزی و حمل و نقل آسان آن‌ها را برای ما به ارمغان می­آورد. با نگهداری میوه، صیفی و سبزی در این کیسه نایلون­ها و ظروف تازه نگهدار، امکان انبار کردن این محصولات در سردخانه را، بدون استفاده از هیچ گونه مواد شیمیایی، میسر می­سازیم.

خیار - Cucumber

 

 

شیوه­های بسته­بندی کیسه نایلون­های نانو تازه نگهدار خیار:

محصولات را داخل کیسه نایلون­های نانو ریخته و به آرامی با فشردن کیسه­ها، اجازه­ ی خروج هوا از آن­ها را بدهید. دهانه­ ی کیسه را چندین بار چرخانده و سپس آن را جمع کرده و با استفاده از بست­های پلاستیکی یا نوارهای لاستیکی، کیسه نایلون­ها را محکم ببندید. همچنین شما می­توانید مستقیماً با دستگاه بسته­بندی حرارتی، کیسه نایلون­ها را مهر و موم کرده و بلافاصله آن­ها را در سالن سردخانه قرار دهید.       

خیار - Cucumber

ذخیره­سازی خیار با استفاده از کیسه نایلون­های نانو: 

کاربرد [EMAP] MA / MH ما برای خیار یکی از اولین کاربردهای موجود در جهان است. به جز برنامه­ های کلاسیک کیسه­ های MA / MH ما، برنامه­ ی کیسه­ ی فعال (AP) ما امکان برداشت و بسته­ بندی خیار در مزرعه را می­ دهد. خیارهایی که بدون پیش سرد کردن، بسته­ بندی شده ­اند، می­ توانند مستقیماً در کامیون بارگیری شوند که این کار باعث کاهش هزینه­ های کارگری شده و به صرفه­ جویی در انرژی کمک می­ کند. محیط مناسب و فاقد اتیلن کیسه نایلون­ ها، ترکیب جوی متعادلی از دی اکسید کربن CO2 به میزان 4 تا 7 درصد و اکسیژن O2 به میزان 3 تا 5 درصد را در محیط داخل کیسه­ های نانو پدید می­آورد. این کیسه نایلون­ها به لطف فن­آوری نانوی به کار برده شده در ساختار خود، از تشکیل لایه­ ی بخار بازدارنده­ ی دید خریدار در محیط کیسه نایلون، جلوگیری نموده و همچنین از فساد محصول در اثر رطوبت و قارچ پیشگیری می­ کنند. فضای داخلی کیسه، میزان رطوبت هوای اطراف خیار را در یک سطح مطلوب، نگه داشته و باعث حفظ رنگ، طعم و عطر و سفتی خیار می­ گردد. افزون بر این، کیسه نایلون­ ها و ظروف ظروف تازه نگهدار نانو، به میزان قابل توجهی، مانع از دست دادن آب در محصول می­ شوند. از این رو، این کیسه نایلون­ ها و ظروف تازه نگهدار، باعث جلوگیری از پلاسیدن و کاهش وزن محصول شده؛ در نتیجه ضایعات را کاهش داده و مانع افت ارزش محصول می­ گردند.

خیار - Cucumber

شرایط انبار خیار در سردخانه با استفاده از کیسه نایلون­ های نانو و ظروف تازه نگهدار:

18 روز در دمای 8 درجه­ ی سانتیگراد

 

ماندگاری خیار در پیشخوان فروشگاه:

4 روز در دمای 20 درجه­ ی سانتیگراد

خیار - Cucumber

 

روش­ های بستن دهانه­ ی کیسه نایلون­ های تازه نگهدار نانو: 

دهانه­ ی کیسه نایلون را پیچانده و به کمک نوارهای لاستیکی یا بست های پلاستیکی، دورش را بسته و یا اینکه با دستگاه بسته بند حرارتی، دهانه­ ی کیسه نایلون­ ها را مهر و موم کنید.

 

دمای مهر و موم کردن دهانه­ ی کیسه نایلون­ های نانو:

200 تا 220 درجه­ ی سانتیگراد

 

شرایط نگاهداری کیسه نایلون­ های نانو در انبار: 

به دور از تابش مستقیم نور خورشید، گرما و رطوبت نگاهداری شوند.

 

 چنانچه تمایل به خرید کیسه نایلون و ظروف تازه نگهدار نانوی سردخانه دارید، به بخش ​​کیسه نایلون‌ و ظروف تازه نگهدار نانو میوه مراجعه کنید.

 

 

 

  

 

۵
از ۵
۱۴ مشارکت کننده
تماس با ما

با ما تماس گرفته و از مشاوران ما کمک بخواهید.

۰۲۶۳۲۷۷۵۴2۴

همه روزه ساعت 8 الی 16:30