سردخانه
​دات کام​​​​​​​

لوگوی سردخانه
اینستاگرام سردخانه
فیس بوک سردخانه
۰
eng flag

کیسه نایلون‌های نانو و ظروف تازه نگهدار میوه کیوی

Kiwi - کیوی

ظروف تازه نگهدار و کیسه نایلون­های متعادل کننده­ی اتمسفر (ساخته شده با تکنولوژی نانو)، برای بسته‌بندی کردن کیوی به منظور افزایش ماندگاری محصول، در ابعاد مختلف، طراحی شده‌­اند. در فرآیند ساخت این کیسه نایلون­ها و ظروف تازه نگهدار، از فیلم PA-MA/MH با شفافیت بالا استفاده شده است.

 

موادی که برای ساخت ظروف MAP استفاده می­‌شود، دارای "گواهینامه‌ی مواد پلاستیکی در تماس با غذا" مورد تأیید FDA (سازمان غذا و داروی آمریکا) می­باشند. استفاده از این ظروف و کیسه نایلون­ها، مزیت نگهداری طولانی مدت و سالم محصولات کشاورزی و حمل و نقل آسان آن‌ها را برای ما به ارمغان می­آورد. با نگهداری میوه، صیفی و سبزی در این کیسه نایلون­ها و ظروف تازه نگهدار، امکان انبار کردن این محصولات در سردخانه را، بدون استفاده از هیچ گونه مواد شیمیایی، میسر می­سازیم.

 

 

 

شیوه­های بسته­بندی کیسه نایلون­های نانو تازه نگهدار کیوی:

محصولات را داخل کیسه نایلون­های نانو ریخته و به آرامی با فشردن کیسه­ها، اجازه‌ی خروج هوا از آن­ها را بدهید. دهانه­‌ی کیسه را چندین بار چرخانده و سپس آن را جمع کرده و با استفاده از بست­های پلاستیکی یا نوارهای لاستیکی، کیسه نایلون­ها را محکم ببندید. همچنین شما می­توانید مستقیماً با دستگاه بسته­بندی حرارتی، کیسه نایلون­ها را مهر و موم کرده و بلافاصله آن­ها را در سالن سردخانه قرار دهید.

 

Kiwi - کیوی

 

ذخیره­سازی کیوی با استفاده از کیسه نایلون­های نانو: 

پس از برداشت، درجه‌­بندی و پیش سرد کردن محصول، هنگامی که دما در کیسه­ نایلون­‌های مهر و موم شده به کمک نوار لاستیکی، تا حد مطلوبی پایین آمد، برنامه­‌های [EMAP] MA / MH سردخانه شروع می‌شود محیط مناسب و فاقد اتیلن کیسه نایلون­‌ها، ترکیب جوی متعادلی از دی اکسید کربن CO2 به میزان 4 تا 7 درصد و اکسیژن O2 به میزان 3 تا 5 درصد را در محیط داخل کیسه­‌های نانو پدید می­آورد. میزان قند محلول در محصول هنگام بسته‌بندی 6 تا 7 درصد می‌باشد. این کیسه نایلون­ها به لطف فن­آوری نانوی به کار برده شده در ساختار خود، از تشکیل لایه­‌ی بخار بازدارنده­‌ی دید خریدار در محیط کیسه نایلون، جلوگیری نموده و همچنین از فساد محصول در اثر رطوبت و قارچ پیشگیری می­‌کنند. فضای داخلی کیسه، میزان رطوبت هوای اطراف کیوی را در یک سطح مطلوب، نگه داشته و باعث حفظ رنگ، طعم و عطر کیوی می­‌گردد. افزون بر این، کیسه نایلون­‌ها و ظروف تازه نگهدار نانو، به میزان قابل توجهی، مانع از دست دادن آب در محصول می­‌شوند. از این رو، این کیسه نایلون­‌ها و ظروف تازه نگهدار، باعث جلوگیری از پلاسیدن و کاهش وزن محصول شده؛ در نتیجه ضایعات را کاهش داده و مانع افت ارزش محصول می­‌گردند.

Kiwi - کیوی

 

 

 

شرایط انبار کیوی در سردخانه با استفاده از کیسه نایلون­‌های نانو و ظروف تازه نگهدار:

150 روز در دمای 0 تا 1 درجه­‌ی سانتیگراد

 

Kiwi - کیوی

 

ماندگاری کیوی در پیشخوان فروشگاه:

8 روز در دمای 20 درجه­‌ی سانتیگراد

 

روش­‌های بستن دهانه­‌ی کیسه نایلون­‌های تازه نگهدار نانو: 

دهانه­‌ی کیسه نایلون را پیچانده و به کمک نوارهای لاستیکی یا بست­‌های پلاستیکی، دورش را بسته و یا اینکه با دستگاه بسته­‌بند حرارتی، دهانه­‌ی کیسه نایلون­‌ها را مهر و موم کنید.

 

Kiwi - کیوی

دمای مهر و موم کردن دهانه­‌ی کیسه نایلون­‌های نانو:

200 تا 220 درجه­‌ی سانتیگراد

 

شرایط نگاهداری کیسه نایلون­‌های نانو در انبار: 

به دور از تابش مستقیم نور خورشید، گرما و رطوبت نگاهداری شوند.

 

 چنانچه تمایل به خرید کیسه نایلون و ظروف تازه نگهدار نانوی سردخانه دارید، به بخش ​​کیسه نایلون‌ و ظروف تازه نگهدار نانو میوه مراجعه کنید.

 

۵
از ۵
۱۰ مشارکت کننده
تماس با ما

با ما تماس گرفته و از مشاوران ما کمک بخواهید.

۰۲۶۳۲۷۷۵۴2۴

همه روزه ساعت 8 الی 16:30

بانک اطلاعاتی جامع سردخانه ها راه اندازی شد!

سردخانه خود را ثبت کنید