لوگوی سردخانه

کیسه نایلون‌های نانو و ظروف تازه نگهدار میوه پرتقال

پرتقال- Orange

ظروف تازه نگهدار و کیسه نایلون‌های متعادل کننده‌ی اتمسفر (ساخته شده با تکنولوژی نانو)، برای بسته‌بندی کردن پرتقال به منظور افزایش ماندگاری محصول، در ابعاد مختلف، طراحی شده‌اند. در فرآیند ساخت این کیسه نایلون‌ها و ظروف تازه نگهدار، از فیلم PA-MA/MH با شفافیت بالا استفاده شده است.

 

موادی که برای ساخت ظروف MAP استفاده می‌شود، دارای "گواهینامه‌ی مواد پلاستیکی در تماس با غذا" مورد تأیید FDA (سازمان غذا و داروی آمریکا) می‌باشند. استفاده از این ظروف و کیسه نایلون‌ها، مزیت نگهداری طولانی مدت و سالم محصولات کشاورزی و حمل و نقل آسان آن‌ها را برای ما به ارمغان می‌آورد. با نگهداری میوه، صیفی و سبزی در کیسه نایلون‌ها و ظروف تازه نگهدار نانو، امکان انبار کردن این محصولات در سردخانه را، بدون استفاده از هیچ گونه مواد شیمیایی، میسر می‌سازیم.

پرتقال- Oranges

شیوه‌های بسته‌بندی کیسه نایلون‌های نانو تازه نگهدار پرتقال:

محصولات را داخل کیسه نایلون‌های نانو ریخته و به آرامی با فشردن کیسه‌ها، اجازه‌ی خروج هوا از آن‌ها را بدهید. دهانه‌ی کیسه را چندین بار چرخانده و سپس آن را جمع کرده و با استفاده از بست‌های پلاستیکی یا نوارهای لاستیکی، کیسه نایلون‌ها را محکم ببندید. همچنین شما می‌توانید مستقیماً با دستگاه بسته‌بندی حرارتی، کیسه نایلون‌ها را مهر و موم کرده و بلافاصله آن‌ها را در سالن سردخانه قرار دهید.

پرتقال- Oranges

ذخیره‌سازی پرتقال با استفاده از کیسه نایلون‌های نانو: 

پس از برداشت، درجه‌بندی و پیش سرد کردن محصول، هنگامی که دما در کیسه نایلون‌های مهر و موم شده به کمک نوار لاستیکی، تا حد مطلوبی پایین آمد، برنامه‌های [EMAP] MA/MH  سردخانه شروع می‌شود. به منظور نگهداری این میوه در سردخانه، پرتقال‌ها می‌بایست قبل از رسیدگی کامل در کیسه نایلون‌های نانو قرار داده شوند. میزان قند محلول در محصول هنگام بسته‌بندی در حدود 11 تا 13 درصد می‌باشد. محیط مناسب و فاقد اتیلن کیسه نایلون‌ها، ترکیب جوی متعادلی از دی اکسید کربن CO2 به میزان 0 تا 5 درصد و اکسیژن O2 به میزان 5 تا 10 درصد را در محیط داخل کیسه‌های نانو پدید می‌آورد. این کیسه نایلون‌ها به لطف فن‌آوری نانوی به کار برده شده در ساختار خود، از تشکیل لایه‌ی بخار بازدارنده‌ی دید خریدار در محیط کیسه نایلون، جلوگیری نموده و همچنین از فساد محصول در اثر رطوبت و قارچ پیشگیری می‌کنند. فضای داخلی کیسه، میزان رطوبت هوای اطراف پرتقال را در یک سطح مطلوب، نگه داشته و باعث حفظ رنگ، طعم و عطر پرتقال می‌گردد. افزون بر این، کیسه نایلون‌ و ظروف ظروف تازه نگهدار نانو، به میزان قابل توجهی، مانع از دست رفتن آب در محصول می‌شوند. از این رو، این کیسه نایلون‌ها و ظروف تازه نگهدار، باعث جلوگیری از پلاسیدن و کاهش وزن محصول شده؛ در نتیجه ضایعات را کاهش داده و مانع افت ارزش محصول می‌گردند.

پرتقال- Oranges

 

 

شرایط انبار پرتقال در سردخانه با استفاده از کیسه نایلون‌های نانو و ظروف تازه نگهدار:

45-75 روز در دمای 3 تا 8 درجه‌ی سانتی‌گراد (به رقم (واریته) پرتقال بستگی دارد)

 

ماندگاری پرتقال در پیشخوان فروشگاه:

5 روز در دمای 20 درجه‌ی سانتی‌گراد 

 

روش‌های بستن دهانه‌ی کیسه نایلون‌های تازه نگهدار نانو: 

دهانه‌ی کیسه نایلون را پیچانده و به کمک نوارهای لاستیکی یا بست‌های پلاستیکی، دورش را بسته و یا اینکه با دستگاه بسته‌بند حرارتی، دهانه‌ی کیسه نایلون‌ها را مهر و موم کنید. 

پرتقال- Oranges

دمای مهر و موم کردن دهانه‌ی کیسه نایلون‌های نانو:

200 تا 220 درجه‌ی سانتی‌گراد

 

شرایط نگاهداری کیسه نایلون‌های نانو در انبار: 

به دور از تابش مستقیم نور خورشید، گرما و رطوبت نگاهداری شوند.

  

 چنانچه تمایل به خرید کیسه نایلون و ظروف تازه نگهدار نانوی سردخانه دارید، به بخش ​​کیسه نایلون‌ و ظروف تازه نگهدار نانو میوه مراجعه کنید.

 

مترجم: مونا سلیمانی

۵
از ۵
۲۶ مشارکت کننده
تماس با ما

با ما تماس گرفته و از مشاوران ما کمک بخواهید.

۰۲۶۳۲۷۷۵۴2۴

همه روزه ساعت 8 الی 16:30

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش